+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Informacija atnaujinta 2021-10-04

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos, vykstantiems į „Novaturo“ keliones į Seišelius, būtina vadovautis Lietuvos oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka.

Turistai yra asmeniškai atsakingi už tinkamą ir savalaikį priimančios šalies nustatytų reikalavimų, kurie turi būti įvykdomi iki kelionės pradžios, išpildymą.

Prieš kelionę į Seišelius

KELIONĖS SVEIKATOS FORMA

Visiems į Seišelius vykstantiems asmenims, jau gavusiems COVID-19 tyrimo rezultatą ir įsigijusiems draudimą, prieš kelionę privaloma užpildyti Kelionės sveikatos formą (angl. Health Travel Authorisation), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Elektroninę formą reikia užpildyti https://seychelles.govtas.com/ kiekvienam keliautojui (už asmenis iki 18 m. formą pildo tėvai, globėjai arba kartu keliaujantys asmenys).

Pildant Keliautojo sveikatos formą būtina:

 • pateikti kontaktinę ir asmens dokumento informaciją bei įkelti nuotrauką,
 • nurodyti skrydžio informaciją (skrydžio numerį, vietą lėktuve),
 • nurodyti viešbučio, kuriame planuojama apsistoti, adresą (visi viešbučių Seišeliuose adresai pateikiami ČIA),
 • įkelti sertifikatą, patvirtinantį neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą,
 • pateikti debeto ar kredito mokėjimo kortelės informaciją,
 • sumokėti formos pateikimo mokestį (10 EUR/asm)

SVARBU! Pildant formą būtina įsitikinti, kad visa įvesta informacija yra teisinga, nes po pateikimo jos ištaisyti nebus įmanoma. Tokiu atveju teks dar kartą pildyti formą ir sumokėti jos pateikimo mokestį. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

Pateiktos formos peržiūrimos per 9 val. ar greičiau (jų statusą galima pasitikrinti https://seychelles.govtas.com/application-check), patvirtinimo atveju yra atsiunčiamas kodas.  Patvirtintą Kelionės sveikatos formą su kodu privaloma pateikti oro uoste registracijos į skrydį metu. Ji gali būti pateikiama atspausdinta, atsisiųsta į telefoną PDF formatu arba „Seychelles Travel Authorization” mobiliojoje programėlėje.

APGYVENDINIMO REZERVACIJOS DOKUMENTAS

Vykdami į Seišelius turistai privalo su savimi turėti atspausdintą apgyvendinimo rezervaciją įrodantį dokumentą (Vaučerį), galiojantį visai buvimo Seišeliuose trukmei. Apgyvendinimas turi būti užsakytas tik licencijuotose ir sertifikuotose įstaigose.

COVID-19 TYRIMAS

Visiems į Seišelius vykstantiems asmenims (įskaitant vaikus, kūdikius ir nuo COVID-19 skiepytus asmenis) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio iš Lietuvos yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų kalba.

72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą nebus įleidžiami.

COVID-19 tyrimo sertifikate privalo būti pateikta ši informacija:

 • asmens vardas ir pavardė,
 • paso numeris ir/arba asmens kodas,
 • tyrimo data ir laikas,
 • laboratorijos identifikavimo numeris ir kontaktinė informacija,
 • tyrimo atlikimo būdas ir neigiamas rezultatas.

COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.

Svarbu registruotis tyrimui iškart užsisakius kelionę, kad būtų priskirtas tinkamas tyrimo atlikimo laikas. Daugiau informacijos apie COVID-19 tyrimą prieš kelionę ir specialų „Antėja laboratorija“ pasiūlymą rasite ČIA.

DRAUDIMAS

Į Seišelius vykstantiems turistams yra privaloma turėti galiojantį medicininių išlaidų draudimą visai viešnagės Seišeliuose trukmei. Rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Daugiau informacijos apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ siūlomą medicininių išlaidų draudimą teiraukitės draudimo bendrovėje www.bta.lt.

Seišelių vyriausybė nėra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kurių viešnagės metu atlikto COVID-19 testo rezultatai yra teigiami, bei kartu keliaujančiais jų artimaisiais, ir nedengia jokių susijusių išlaidų (medicininių, apgyvendinimo, repatriacijos). Todėl kiekvienam turistui primygtinai rekomenduojame įsigyti ir draudimą, kuris padengtų apgyvendinimo ir grįžimo išlaidas COVID-19 ligos atveju.

 

Saugumas kelionės metu

 

ATVYKIMO Į SEIŠELIUS TVARKA

Oro uoste privaloma dėvėti veido kaukę ir išlaikyti mažiausiai vieno metro atstumą tarp keliautojų ir oro uosto darbuotojų.

Keliautojams gali būti matuojama kūno temperatūra ir tikrinama sveikata. Keliautojai, turintys kvėpavimo takų ligų, tokių kaip kosulys, sloga ar dusulys, simptomų, gali būti izoliuoti tyrimams. Jiems gali tekti pakartotinai atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu arba greitąjį antigeno testą oro uoste.

Pervežimus į viešbučius vykdo sertifikuoti vežėjai, keliautojai viešuoju transportu naudotis negali.

INFORMACIJA DĖL RIBOJIMŲ

 • Viešose vietose privaloma dėvėti veido kaukę ir naudoti rankų dezinfekavimo priemones.
 • Keliautojams leidžiama apsistoti tik sertifikuotuose viešbučiuose.
 • Keliautojams patariama laikytis higienos ir atstumo taisyklių, taip pat likti tik savo keliautojų rate, sumažinant kontaktą su kitais keliautojais.
 • Keliautojai turėtų kiek įmanoma vengti kontakto su vietiniais gyventojais, susibūrimų ir žmonių perpildytų vietų, tokių kaip turgūs.
 • Keliautojai, norintys vykti į ekskursijas ir pan., turėtų naudotis tik sertifikuotų paslaugų teikėjų paslaugomis.
 • Atvykus į oro uostą, gali būti pareikalauta atlikti papildomą COVID testą ( kartais ir savo lėšomis).

TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Į Seišelius vykstantiems turistams yra privaloma turėti galiojantį medicininių išlaidų draudimą visai viešnagės Seišeliuose trukmei. Papildomai kiekvienam turistui primygtinai rekomenduojame įsigyti ir draudimą, kuris padengtų apgyvendinimo ir grįžimo išlaidas COVID-19 ligos atveju.

Keliautojai, kuriems pasireiškia simptomai, bus skubiai nukreipti į sveikatos priežiūros tarnybas. Jei bus nustatomas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas, keliautojas privalės izoliuotis iki pasveikimo šiomis sąlygomis:

 • jei tyrimo rezultatas yra teigiamas, bet nepasireiškia jokie COVID-19 ligos simptomai, keliautojai izoliuojami savo kambariuose, kol nuo izoliacijos juos atleis Visuomenės sveikatos tarnyba;
 • jei tyrimo rezultatas yra teigiamas ir pasireiškia COVID-19 ligos simptomai, Visuomenės sveikatos tarnybos reikalavimu keliautojai iki pasveikimo izoliuojami gydymo įstaigoje.

Gydymo išlaidas ligoninėje ir apgyvendinimo viešbutyje išlaidas izoliacijos laikotarpiu (viršijančias planuojamų atostogų trukmę), dengia klientas asmeninėmis lėšomis arba jo įsigytas draudimas.

Atkreipiame dėmesį, kad keliautojų grąžinimas iš atostogų krypčių po saviizoliacijos nėra dengiamas draudimo. „Novaturas“ įsipareigoja užtikrinti savo keliautojų sugrįžimą į Lietuvą ir ieškos galimybių įsigijusiems keliones reguliariasiais skrydžiais klientams po saviizoliacijos grįžti į Lietuvą kuo mažesniais kaštais ir/ar kuo patogesnėmis sąlygomis.

INFORMACIJA APIE GALIMYBĘ ATLIKTI COVID-19 TYRIMĄ PRIEŠ GRĮŽTANT Į LIETUVĄ*

Seišelių Respublika priklauso pilkai zonai

Visi į Lietuvą reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu) grįžtantys ar atvykstantys 16 metų amžiaus ir vyresni asmenys privalo pateikti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu iki atvykstant į Lietuvą atlikto COVID-19 tyrimo neigiamą rezultatą įrodantį dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą). Tinkamais COVID-19 tyrimais laikomi PGR tyrimas ir antigeno testas (pakanka vieno iš jų), serologinis antikūnų tyrimo atsakymas nepripažįstamas.

Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Novaturo“ partnerių atstovai Seišeliuose.

 • Atstovai pageidaujantiems atlikti COVID-19 tyrimą padės jam užsiregistruoti: registracija tyrimui vykdoma susisiekus su Visuomenės sveikatos tarnyba el. paštu [email protected] ar telefonu +248 4388410.
 • COVID-19 tyrimą PGR metodu galima atlikti valstybinėje ligoninėje ir privačiose klinikose. Tyrimo atlikti galima vykti viešbučio registratūroje iškviestu taksi arba užsisakius „Novaturo“ privatų pervežimą.
 • Už COVID-19 tyrimus mokama tiesiogiai ligoninei ar klinikai:
  • valstybinėje ligoninėje kaina asmeniui 2500 SCR, t.y. ~100 EUR; rezultatai gaunami per 48 val.;
  • privačiose klinikose kaina asmeniui 3500 SCR, t.y. ~165 EUR; rezultatai gaunami per 24 val.).
 • Tyrimo rezultatai atsiunčiami ištirtam asmeniui el. paštu.

Visą informaciją apie grįžimo į Lietuvą sąlygas skaitykite Informacija grįžtantiems į Lietuvą skiltyje.


Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Novaturas nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Primygtinai rekomenduojame nuolatos sekti keliavimo informaciją, nes ji gali keistis. Turistas yra asmeniškai atsakingas už keliavimo reikalavimų išpildymą.