+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

(Atnaujinta 2021 08 16)

 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.), atvykstantys į Ispaniją iš Lietuvos, privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testo arba ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį atlikto greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą. Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų arba ispanų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Sertifikate turi būti nurodyti šie duomenys: testo tipas (PGR arba TMA), atlikimo data ir laikas, asmens duomenys, testą atlikusios laboratorijos duomenys. Jeigu atliekamas COVID-19 TMA testas, privaloma nurodyti testo specifiškumą ir jautrumą. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Tyrimo rezultatų pažymėjimas/Test Certificate).
 • Pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję 14 dienų, neigiamas PGR arba antigeno testo rezultatas nėra privalomas. Pripažįstamos vakcinos: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca, Janssen Pharmaceutica NV, Sinopharm. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate).

 • Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), testavimosi išimtis negalioja. Tokiems asmenims privaloma turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testo arba ne anksčiau nei prieš 48 val. iki atvykimo į šalį atlikto greitojo antigenų testo neigiamą rezultatą.
 • Keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau kaip 11 dienų ir ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Ispaniją, PGR ar antigeno testas nereikalingas. Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai, duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR ir teigiamas atsakymas Positive. Jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Persirgtos ligos pažymėjimas/Certificate of Recovery).
 • Visi keliautojai ne anksčiau kaip 48 valandos prieš kelionę į Ispaniją privalo užpildyti ir pasirašyti Sveikatos kontrolės formą (FCS forma)  arba atsisiuntę (SpTH) mobiliąja programėlę.
 • Atkreipkite dėmesį, jog būtina užpildyti atskirą formą kiekvienam keliautojui. Užpildžius anketą, sistema suformuos brūkšninį kodą, kurį keliautojas turi išsaugoti savo telefone arba atsispausdinti ir pasiimti su savimi į kelionę.
 • Rekomenduojame, vykstant į Ispaniją, turėti galiojančią Europos sveikatos kortelę (E111), dengiančią skubiąją medicininę pagalbą.
 • Oro uoste matuojama temperatūra. Esant aukštai temperatūrai, keliautojai tiriami papildomai, esant įtarimams, papildomai atliekamas COVID-19 testas. Esant teigiamam tyrimui, keliautojai ir jų šeimos nariai izoliuojami specialioje karantino zonoje iki pasveikimo.

Daugiau informacijos vykstantiems į Ispaniją

Susirgus COVID-19 Ispanijoje:

 • Jei gaunamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas ir asmuo nėra apsidraudęs, Ispanijos vyriausybė kompensuoja apgyvendinimo ir gydymo išlaidas. Draudimas galioja asmenims, kurie atvyko į Ispaniją turistiniais tikslais ne ilgesniam, kaip 30 dienų laikotarpiui ir yra apsistoję oficialiose apgyvendinimo įstaigose. Draudimo polisas dengia tiek teigiamą testą gavusio asmens apgyvendinimo išlaidas (maks. 15 n.), tiek kartu vykusių šeimos narių. Tyrimą atlikusi gydymo įstaiga informuoja draudimo kompaniją ir suteikia pilną informaciją apie tolimesnius procesus;
 • Ispanijos vyriausybė įsipareigoja padengti visas gydymo išlaidas keliautojams viešnagės metu susirgusiems COVID-19 bei su jais keliaujantiems artimiesiems, kurie neturi įsigiję jokio kito COVID-19 išlaidas dengiančio draudimo.

Saugumo reikalavimai Ispanijoje:

 • Didžiausias žmonių skaičius viename susibūrime – 6 asmenys.
 • Ribojamas žmonių judėjimas nuo 23:00 iki 6:00.
 • Visi asmenys nuo 6 metų privalo dėvėti apsaugines veido kaukes visose viešose patalpose, lauke, taip viešame transporte (taksi, autobusai ir kt.), taip pat laikytis saugaus 1,5 m. atstumo nuo kitų asmenų.
 • Kaukių dėvėjimas nėra privalomas paplūdimiuose ir prie baseino. Turi būti išlaikytas 2 metrų аtstumas. Draudžiama grupuotis didesnėmis nei 6 asmenų grupėmis.
 • Maljorkoje ribojamas maitinimo įstaigų (restoranų, kavinių, barų ir kt.) darbo laikas. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio barai ir restoranai gali veikti nuo 20 iki 22.30 val. Tačiau penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais jie turi užsidaryti 17 val. Barai ir restoranai dirba tik lauko terasose, 100% užimtumu, prie staliuko negali sėdėti daugiau nei 4 asmenys.
 • Vykstant į kelionę, į savo mobilųjį telefoną būtina atsisiųsti „RadarCOVID“ programėlę. Programėlė informuos Jus apie COVID-19 poveikio riziką, atsižvelgiant į Jūsų vietovę.

Informacija dėl testų atlikimo Ispanijoje:

 • Prieš dvi dienas iki skrydžio į Lietuvą reikia registruotis COVID-19 testo atlikimui viešbučio registratūroje.Greitojo COVID-19 antigeno testo kaina yra 25-30 eur.

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Ispaniją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.