+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Informacija atnaujinta 2021-10-07

 • Dėmesio! Keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.), atvykstantys į Turkiją iš Lietuvos, privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testo arba ne anksčiau nei prieš 48 val. iki atvykimo į šalį atlikto greitojo antigenų testo neigiamą rezultatą.
 • Būtina turėti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį popierinį tyrimų laboratorijos arba E-sveikatos išduotą sertifikatą ar medicinos įstaigos pažymą su antspaudu anglų kalba (dokumento vertimui notaro patvirtinimas nėra būtinas).
 • 72 val. arba 48 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).
 • Keliautojams, turintiems skiepijimo sertifikatą, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina, ir praėjus pilnai 14 dienų laikotarpiui nuo paskutiniojo skiepo iki atvykimo į Turkiją, PGR ar greitasis antigenų testas nereikalingas. Sertifikate būtinai turi būti nurodyti asmens vardai, parašyti lotyniškai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, su kuriais asmuo keliauja, gimimo data, skiepijimo datos, skiepo pavadinimas ir partijos numeris, gamintojo pavadinimas bei šalis. Jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas. Tinkamos vakcinos: Pfizer, AstraZeneca AB, MODERNA BIOTECH, Janssen-Cilag International NV („Johnson & Johnson“), Sinopharm. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate).
 • Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), testavimosi išimtis negalioja. Tokiems asmenims privaloma turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testo arba ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį atlikto greitojo antigenų testo neigiamą rezultatą.
 • Keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau kaip 28 dienos ir ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Turkiją, PGR ar greitasis antigenų testas nereikalingas. Tinkami E-sveikatos sistemoje fomuojami šie dokumentai:
    -  ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Persirgtos ligos pažymėjimas/Certificate of Recovery).
    - Sertifiktas, įrodantis, kad keliautojui buvo diagnozuota COVID-19 liga. Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai, duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR ir teigiamas atsakymas Positive. Jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas.Taip pat kartu būtina turėti ir vykstant pateikti registruojantis skrydžiui sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą anglų kalba patvirtinantį, kad keliautojas nuo COVID-19 ligos pasveiko.
 • Keliautojai, per paskutines 14 dienų buvę Afganistane, Bangladeše, Brazilijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Indijoje, Nepale, Pakistane ar Šri Lankoje,  atvykstantys į Turkiją iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą ir pateikti neigiamą rezultatą. Visi šie keliautojai atvykę į Turkiją privalo būti izoliuojami 14 dienų.

 • Keliautojai, atvykstantys į Turkiją ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio, privalo užpildyti atvykimo į šalį ANKETĄ. Užpildžius anketą ir susiformavus HES (Hayat Eve Sigar) kodui, dokumentą reikia atsisiųsti, atsispausdinti ir pateikti oro uoste arba atvykus į šalį. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos anketoje pateikimą.
 • Keliautojai, nepateikę visų būtinų dokumentų Vilniaus oro uoste, nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Turkiją.
 • Atvykus į Turkiją, keliautojams pateikus netinkamus dokumentus ar testo rezultatus, PGR testas (už keliautojų lėšas) bus atliekamas oro uoste. Po testo atlikimo keliautojai gali vykti į savo viešbučius. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai izoliuojami viešbučio kambaryje arba, prireikus, ligoninėje.
 • Atvykus į Turkijos oro uostą, atsitiktinai parinktiems keliautojams, turintiems neigiamą COVID-19 testo rezultatą, gali būti atliekamas pakartotinis PGR testas, siekiant patikrinti prieš atvykstant į šalį atlikto testo tikrumą. Po testo atlikimo keliautojai gali vykti į savo viešbučius. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai izoliuojami viešbučio kambaryje arba, prireikus, ligoninėje.

  Dėmesio! Testas nemokamas! Sveikatos apsaugos ministerija sudarė galimybę vykstant į užsienį nemokamai išsitirti PGR metodu ir gauti Europos Sąjungos (ES) skaitmeninį COVID pažymėjimą dėl tyrimo rezultatų. Išsiimti COVID pažymėjimą dėl greitojo antigeno testo rezultato bus galima atliktus reikiamus techninius pakeitimus. Užsiregistruoti nemokamam COVID-19 tyrimui – greitajam antigeno testui ar PGR tyrimui galima internetu www.1808.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808.Daugiau informacijo

  Saugumo reikalavimai Turkijoje:
 • Vykstantiems į užsienį primygtinai rekomenduojame pasirūpinti kelionės sveikatos draudimu. Taip pat vykstantiems į Turkiją rekomenduojame įsigyti specialų sveikatos draudimą, kuris, esant reikalui, padengtų visas gydymo nuo COVID-19 išlaidas Turkijoje. Sveikatos draudimą galima įsigyti svetainėje.
 • Nuo liepos 1 d. šalyje panaikinama komendanto valanda.
 • Turkijoje neberibojamas judėjimas tarpmiestiniais keliais.
 • Kavinės ir restoranai dirba be ribojimų (pilnomis valandomis ir neribojant žmonių skaičiaus).
 • Prekybos centrai ir parduotuvės dirba, neribojant darbo dienų ar laiko.
 • Visos pramogos, kaip kinas, festivaliai ir pan. veikia bet kuriuo metu (net ir po vidurnakčio).
 • Turkiška pirtis, sauna, SPA centrai viešbučiuose veikia administracijos nuožiūra.
 • Ekskursijos vykdomos.  Turistams, vykstantiems į ekskursijas ar keliaujant po šalį savarankiškai, reikia turėti asmens dokumento ir apgyvendinimą patvirtinančio vaučerio kopijas, taip pat HES (Hayat Eve Sigar) kodą, kuris susiformuoja pildant anketą prieš kelionę į Turkiją.
 • Visose viešose vietose, gatvėje, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus privaloma dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat kaukes privaloma dėvėti, kai daugiau nei 1 asmuo keliauja privačiu automobiliu.
 • Asmenims, nesilaikantiems COVID-19 saugumo reikalavimų taikomos baudos (900 TL).

  Informacija dėl testų atlikimo Turkijoje
 • Turkijoje PGR testai atliekami visose valstybinėse ligoninėse ir daugelyje privačių klinikų. Turkijos Respublikos sveikatos ministerijos licencijuotų, PGR testus atliekančių, laboratorijų sąrašas pagal šalies provincijas.
 • PGR tyrimai atliekami taip pat ir Antalijos oro uoste (rezultatai pateikiami per 24 val., kaina 250 TL). Daugiau informacijos galite rasti čia.
 • PGR testai išvykstant yra atliekami viešbutyje arba organzuojamas keliautojų nuvežimas į laboratorijas iš anksto numatytu laiku, dvi dienos iki skrydžo.
 • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Turkijoje susitikimo metu. Testo kaina apie 29 EUR/asm. arba 33 $/asm.
 • Atlikto testo sertifikatas bus pristatomas į viešbutį ir jį galima atsiimti iš „Tez Tour“ viešbučio atstovo. Testo rezultą galimą sužinoti E-NABIZ svetainėje įvedus keturis paskutinius gauto QR kodo arba paso numerio skaičius.

  Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas (Sąlygos galioja kelionių paketus įsigijusiems keliautojams):
 • Turkijoje veikia į turizmą orientuota „coronavirus free“ sertifikuota sistema (apimanti oro uostus, skrydžius, užsakomąjį transportą, viešbučius ir maitinimo įstaigas). Susirgus ar nustačius COVID-19 užsienio turistui, jis privalo būti izoliuotas pagal Turkijos sveikatos ministerijos nustatytą tvarką. Turkijoje sertifikuotų viešbučių sąrašas.
   
 • Jeigu vis dėl to atostogų metu turistas suserga besimptome ar lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame viešbučio kambaryje, maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį (papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų laiko pabaigos). Izoliacijos trukmė yra 14 dienų. Pasibaigus izoliacijos laikui be pakartotino COVID-19 tyrimo turistas gali išvykti į Lietuvą. Jeigu tris dienas nejaučiami ligos simtomai, dešimtą izoliacijos dieną turistas gali atlikti pakartotiną COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą nutraukti izoliaciją anksčiau. Kai dėl teigiamo COVID-19 tyrimo ir privalomos izoliacijos keliautojas, įsigijęs pilną kelionės paketą, negali išvykti pasibaigus numatytam atostogų laikui, o viešbutis nedengia apgyvendinimo išlaidų, TEZ TOUR įsipareigoja savo sąskaita padengti viešbučio apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas iki neigiamo testo rezultato gavimo. Gavus neigiamą testo rezultatą, turistas už apgyvendinimą viešbutyje iki skrydžio laiko moka savo lėšomis.
 • Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Turkiją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.

Kelionės, kurių verta laukti