Turite klausimų?
Susisiekite telefonu
+370 656 83300
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300 Bendraukime
+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Turkiją su Tiketa tour

Atnaujinta 2021.04.06

Mums svarbus mūsų keliautojų saugumas. Todėl rekomenduojame susipažinti su išsamia saugumo informacija kelionėms į Turkiją.

Atkreipiame dėmesį, jog Lietuvos vyriausybė Turkiją yra įtraukusi į paveiktų šalių sąrašą.

Prieš atvykstant į Turkiją

 • Visi atvykstantieji į Turkiją privalo turėti neigiamą PGR testą dėl COVID-19, atliktą ne anksčiau nei 72 valandos iki atvykimo į Turkiją. Vaikams iki 6 metų ir vykstantiems tranzitu per Turkiją taikoma išimtis ir turėti neigiamo PGR testo nereikia. Atkreipiame dėmesį, kad 72 val. skaičiuojamos nuo mėginio paėmimo, o ne nuo COVID-19 testo rezultato paskelbimo datos. Todėl svarbu COVID-19 tyrimui užsiregistruoti jau įsigijus kelionę;
 • Visi į Turkiją atvykstantys privalo pateikti neigiamą COVID-19 testą patvirtinantį sertifikatą (anglų kalba). Privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba. Sertifikatą privaloma turėti su savimi atvykus į Vilniaus oro uostą ir jį pateikti prieš įlipant į lėktuvą. Jo nepateikus, keliautojai nebus įleidžiami į lėktuvą.
 • Prieš atvykstant į Turkiją, visiems keliaujantiems privaloma užpildyti Turkijos sveikatos ministerijos parengtą visuomenės sveikatos keleivio identifikavimo elektroninę formą, per 72 val. iki atvykimo į Turkiją. Svarbu nurodyti tikslią savo asmeninę ir su kelione susijusią informaciją. Šią formą galima atsispausdinti arba turėti savo mobiliame įrenginyje. Pateikta informacija automatiškai sukurs privatų HES kodą, kuris užtikrins galimybę susisiekti su keliautoju esant COVID rizikai. Visuomenės sveikatos keleivio identifikavimo elektroninę formą galite rasti ČIA (už teisingą formos užpildymą keliautojai atsakingi patys asmeniškai).
 • Kaukių dėvėjimas oro uostose ir lėktuve yra privalomas.
 • Rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, kuris dengtų COVID-19 rizikas (Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų (sveikatos draudimo), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą)
 • Dėl naujosios koronaviruso mutacijos asmenys, prieš atvykstant į Turkiją, 10 dienų laikotarpyje lankęsi Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir Brazilijoje, turės laikytis izoliacijos pagal Turkijos sveikatos ministerijos nustatytą tvarką.

Saugi kelionė Turkijoje

 • Medicininių veido kaukių dėvėjimas privalomas visose Turkijos viešose vietose, gatvėje, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus. Taip pat kaukes privaloma dėvėti, kai daugiau nei 1 asmuo keliauja privačiu automobiliu. Taip pat privaloma laikytis socialinės distancijos ir asmeninės higienos taisyklių.
 • Turkijoje veikia į turizmą orientuota „coronavirus free“ sertifikuota sistema (apimanti oro uostus, skrydžius, užsakomąjį transportą, viešbučius ir maitinimo įstaigas). Pagal nustatytus reikalavimus, viešbučiai vertinami tarptautinių ekspertų ir turi atitikti virš 130 nustatytų kriterijų. Sertifikuotos įstaigos žymimos „saugaus turizmo“ sertifikato ženklu. Susirgus ar nustačius Covid-19 užsienio turistui, jis ir jo šeimos nariai privalo būti izoliuoti pagal Turkijos sveikatos ministerijos nustatytą tvarką.
 • Prieš vykstant į konkrečią Turkijos provinciją, rekomenduojame pasidomėti, ar vietovėje, kurioje apsistosite, yra specifinių reikalavimų. Nesilaikant nustatytų reikalavimų, gali būti pritaikyta 900 Turkijos lirų (apie 115 eurų) bauda.

Grįžtantiems iš Turkijos į Lietuvą

Nuo kovo 10 d. visi asmenys (nuo 16 metų), grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą keleivių vežimo tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu), privalo turėti dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Atliekamas PGR arba antigeno testas iš nosiaryklės. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.  Keleiviai, neturintys neigiamo COVID-19 tyrimo atsakymo, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Daugiau informacijos oficialiame Nacionalinis visuomenės sveikatos centro pranešime: https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/atvykstant-i-lietuva-butina-tureti-neigiama-covid-19-tyrimo-rezultata

Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ savo keliautojams organizuoja COVID-19 testų atlikimą Turkijoje.

 • Viešbučiuose susitikimo metu „Tiketa Tour“ atstovai pateikia išsamią informaciją apie COVID-19 tyrimo organizavimą. Pagal Turkijos vyriausybės nutarimus, COVID-19 (PGR) tyrimas atliekami viešbučiuose ir laboratorijose. COVID-19 tyrimo kaina 30 EUR/asm.
 • Rekomenduojame atvykstantiems į Turkiją įsigyti COVID draudimą, kuris dengtų gydymo ir apgyvendinimo išlaidas, kilusias dėl COVID-19. Turkijos viešbučiai nėra įsipareigoję nemokamai padengti apgyvendinimo išlaidų COVID-19 ligos atveju. Rekomenduojame įsigyti mūsų partnerių siūlomą Sompo Japan draudimą Turkijoje, kuris dengia gydymo ir apgyvendinimo išlaidas.

Kaina nuo 12 EUR/asm. (priklausomai nuo pasirinkto plano):

 1. Draudimas įsigyjamas prieš kelionę į Turkiją internetu, ne vėliau nei 24 val. iki kelionės pradžios.
 2. Draudimo sąlygos ir pirkimo nuoroda (anglų k.):

https://payment.beyazsigorta.com.tr/covid-insurance/

 1. Nuorodoje reikia atidžiai užpildyti savo duomenis, pasirinkti draudimo tipą ir draudimo sumą ir spausti SUBMIT. Jūsų prašymas išsiunčiamas draudimo kompanijai.
 2. Artimiausiu metu, bet ne ilgiau nei per 24 val., iš draudimo kompanijos elektroniniu paštu gaunate paruoštą draudimo polisą ir nuorodą, kurioje turėsite apmokėti draudimą. Draudimo polisas gali būti apmokamas tik kredito kortele. Galima mokėti ir kito vardu registruota kredito kortele. Apmokėjimas turi būti įvykdytas ne vėliau kaip likus 24 val. iki atvykimo į Turkiją. Apmokant draudimą, kartu su draudimo poliso kaina, papildomai gali būti nuskaičiuotas mokestis už pervedimą, priklausomai nuo Jūsų banko.
 3. Jeigu per nurodytus terminus negaunate draudimo poliso ar nuorodos draudimo poliso apmokėjimui, susiduriate su apmokėjimo kredito kortele problemomis, galite susisiekti tiesiogiai su Sompo Japan draudimo kompanijos atstove Turkijoje Marina Celik (tel. Nr. +90 543 262 31 77 (WhatsApp), [email protected], anglų, rusų k.).

 (Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų, (COVID draudimo, ), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą).

 • COVID-19 susirgimo atveju, Turkijos viešbučiai užtikrina atskirus kambarių korpusus, sergantiems COVID-19 liga.
 • “Tiketa Tour” savo pasveikusiems keliautojams pagal galimybes padės suorganizuoti grįžimą į Lietuvą ir tarpininkaus visais iškilusiais klausimais.

Reikalavimai dėl COVID-19 tyrimo netaikomi:

 • Ekipažų ir įgulų nariams;
 • Tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims;
 • Asmenims, turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą (anglų kalba) patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 90 d. iki grįžimo / atvykimo į Lietuvą arba asmenims, turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą (anglų kalba)*, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą (anglų kalba)*, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas ES įregistruota COVID-19 vakcina;
 • Asmenims iki 16 metų.

*Pažymą anglų kalba iš e.sveikatos gali atsisiųsti asmenys, paskiepyti nuo kovo 20 dienos. Pažymą apie neigiamą testo rezultatą anglų kalba gali išsiimti tie, kurie testavosi nuo kovo 23 dienos. Visi kiti, kurie skiepijosi anksčiau, tokias pažymas iš e.sveikatos galės išsiimti nuo balandžio 7 dienos.

Daugiau oficialios informacijos galite rasti: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/keliaujantiems-covid-19-pandemijos-metu-naujos-pazymos-e-sveikatoje-lietuviu-ir-anglu-kalbomis

Grįžę iš Turkijos privalo:

Visi grįžtantys iš Turkijos į Lietuvą asmenys privalo užsiregistruoti ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) elektroniniu būdu.

Visi oro, jūrų ar sausumos transportu į Lietuvą atvykstantys asmenys privalo savo asmens duomenis pateikti NVSC elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad prieš pradėdami kelionę lėktuvu, keltu, autobusu ar traukiniu, asmenys turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu.

Elektroninę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą galite rasti ČIA

Privaloma 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 7-ą izoliacijos dieną savo lėšomis atlikus koronaviruso (PGR) tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Reikalavimas dėl izoliacijos ir testo nėra taikomas:

 • tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims;
 • asmenims, turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 90 d. iki grįžimo / atvykimo į Lietuvą;
 • asmenims, turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas ES įregistruota COVID-19 vakcina;

Daugiau informacijos apie izoliacijos išimtis: https://nvsc.lrv.lt/lt/visuomenei/grizusiems-atvykusiems-is-uzsienio-1/viskas-apie-izoliacija/izoliavimosi-isimtys

Informacija atnaujinama  Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje: https://keliauk.urm.lt/location/turkija

Informacija atnaujinama NVSC puslapyje:

https://nvsc.lrv.lt/lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19/grizusiems-atvykusiems-is-uzsienio-1/kovo-10

Aviakompanijos „AVION EXPREES“ kelionių informacija COVID-19:

http://www.avionexpress.aero/kelioniu-informacija/