Kaip nuvykti į Varšuvos oro uostus?

1
Kaip nuvykti į Varšuvos oro uostus?

Radote patrauklų kelionės pasiūlymą iš Varšuvos oro uostų? Pateikiame patogiausius būdus, kaip į juos nuvykti skirtingomis transporto priemonėmis.


Kaip nuvykti į Varšuvos Modlino ar Šopeno oro uostą?

 

 

 

 • Automobiliu iš Lietuvos. Nuo Vilniaus ar Kauno Varšuvos oro uostus galima pasiekti per 6 - 7 val. (apie 400 km atstumas). Jei važiuotumėte dyzeliniu automobiliu, kuris vidutiniškai vartoja 7l kuro / 100 kilometrų, kelionė visiems automobilio keleiviams kainuotų apie €30. Atvykstantiems savo automobiliu galime rezervuoti sugomą automobilių aikštelę, iš kurios prie terminalo nemokamai nuveža ir parveža specialus transportas.
   
 • Autobusu iki Varšuvos. Iš Vilniaus reguliariai kursuoja net kelių skirtingų vežėjų autobusai. Pasirinkite Eurolines, Simpleexpress ar Luxexpress vežėją ir patogiai nuvažiuokite į Lenkijos sostinę. Bilietus įsigysite nuo €15 įprasta kaina, bet akcijų metu bilietus galima įsigyti ir pigiau. Pasiekus Varšuvą nukeliauti į oro uostą galite taksi arba viešuoju transportu. Oro uostą su kitais miesto rajonais jungia 5 autobusų linijos. Norint pasiekti Modlino oro uostą, nuvykite iki centrinės Varšuvos stoties ir iš jo maršrutiniu autobusu pasieksite oro uostą (kaina apie 10 eurų).
   
 • 148 autobusas (kasdien nuo 04:35 iki 22:35 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY – NOWOURSYNOWSKA - MOST SIEKIERKOWSKI - GROCHOWSKA.
   
 • 175 autobusas (kasdien nuo 04:58 iki 23:27 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL.JEROZOLIMSKIE (Central Railway Station) - KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE - PL. PIŁSUDSKIEGO.
   
 • 188 autobusas (kasdien nuo 04:43 iki 22:13 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Miesto centras. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL. ARMII LUDOWEJ - AL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH – SZASERÓW – MAKOWSKA.
   
 • 331 autobusas (darbo dienomis nuo 04:38 iki 17:52 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Metro Wilanowska stotis. Pagrindinės gatvės - NARKIEWICZA, WIRAŻOWA, POLECZKI, ŁĄCZYNY, PUŁAWSKA, AL. WILANOWSKA.
   

 

 


Ar teko keliauti iš Varšuvos oro uostų? (1)
Rita
Pranešti apie netinkamą
2019-10-22
Ne neteko
Ar teko keliauti iš Varšuvos oro uostų?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
modlino oro uostas, sopeno oro uostas, varsuvos oro uostas, kaip nuvaziuoti, kaip nuvaziuoti i varsuva savo transportu, kaip nuvaziuoti i varsuvos oro uosta savo transportu, kiek kainuoja kelione i varsuvos oro uosta

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!