+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

  • I-V: 9.00-18.00 val.
  • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška

Labas iš Tailando!

Labas iš Tailando!

Sveiki! Mano vardas Vytaurė, šiuo metu gyvenu, keliauju ir dirbu kelionių kūrėja Azijoje. Nuo pat mažens buvau smalsus vaikas ir tikriausiai dėl to taip myliu keliones. Į pirmąją kelionę užsienyje išvykau būdama dar visai maža ir nuo tada keliauju vis daugiau ir daugiau. Į Aziją išvykau turėdama bilietą į vieną pusę ir didelį norą pažinti gyvenimą kitoje pasaulio pusėje. Galiu tik pasidžiaugti, kad keliaudama Azijoje jaučiuosi kaip namuose ir gyvenimas čia iš tikrųjų paprastas ir saulėtas!

Pasirink Sparnus dirba smagus ir aistrą kelionėms turintis kolektyvas. Džiaugiuosi, galėdama būti jo dalimi ir dalintis su jumis kelionių idėjomis ir pasiūlymais. Pietryčių Azija be galo graži ir kiekvienas joje atras ką pamatyti. Keliaudama jau spėjau rasti gyvačių, driežų ir kitų egzotinių padarų Malaizijos džiunglėse. 

Arbatos plantacijose, Cameroon Highlands, Malaizija
 
Dažniausiai keliaudama mėgstu atrasti neturistinių vietų ir kelionės metu pabendrauti su vietiniais. Vienas iš tokių smagių kelionės momentų buvo lankantis Ha Long Bay įlankoje Vietname. Praleidus keletą valandų bendraujant gestais ir laužyta angų kalba pavyko rasti vietinį žveją, kuris sutiko išnuomoti savo valtį 5 valandoms už 10 eurų mokestį. Smagi kelionė leido pamatyti įlanką išbandant jėgas irkluojant valtį, kurios irklai visiškai neprimena mums įprastų. Valties viduje taip pat buvo paliktas šviežiai pagautas didelis krabas ir Vietnamietiškas ryžių viskis.:)
 
Irkluojant nedidelį žvejų laivelį, Ha Long Bay, Vietnamas
 
Keliaudama po Kambodžą buvau nustebinta gamtos grožiu ir žmonėmis. Nors Kambodža vis dar besivystanti šalis ir turinti rimtų problemų švietimo, higienos ir kitose srityse, tačiau apsilankius joje, šalis palieka puikių įspūdžių. Vienas garsiausių pasaulio stebuklų Angkor Wat šventyklų kompleksas pastatytas netoli Siem Reap miesto traukia keliautojus iš viso pasaulio. Jeigu norite aplankyti šią šalį, siūlau perskaityti mūsų parengtą ekskursijų programą su vietine gide Kambodžoje.
 
Vaizdas iš bambukinio namelio, Koh Rong sala, Kambodža
 
Rengdama keliones Azijoje atsižvelgiu ne tik į sezoną, lankytinas vietas, bet, taip pat, ieškau geriausių skrydžių pasiūlymų leisiančių užtikrinti geriausią kelionės kainą. Maloniausia ruošti kelionės pasiūlymus gavus keliautojų užklausas su tam tikrais prašymais. Taip galiu geriausiai išnaudoti įgytą patirtį keliaujant ir padėti susiplanuoti svajonių atostogas. Juk smagu, kai išvyksti į Tailandą ir žinai, kur gamina skaniausią Pad Thai ar kaip geriausia nuvykti ir kiek mokėti iš taško A į tašką B naudojantis vietinį transportą. 
 
Kelionių užklausas galite užpildyti čia.
 
Iki susitikimo Azijoje ir gražių kelionių! 
 
Vytaurė