Naudingi patarimai vykstantiems į Ibizą

Naudingi patarimai vykstantiems į Ibizą

Linksmybių sostinė Ibiza yra verta aplankyti ne tik dėl nesibaigiančių vakarėlių

 

Čia – judriausias naktinis gyvenimas ir geriausi naktiniai klubai. Ibiza turistams siūlo gausybę keliavimo būdų - neįtikėtiną pakrantės peizažą galite pamatyti plaukiant laivu, skrendant oro balionu. Tai puikus laisvalaikis, praleistas gėrintis išskirtiniais salos vaizdais. Po salą taip pat galima keliauti traukiniu.


Ibizos sala yra sudaryta iš penkių miestų: Eivissa, Santa Eulària des Riu, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia ir Sant Joan de Labritja. Kiekvienas iš jų siūlo lankytojams skirtingas pramogas. Ieškantiems ne tokio aktyvaus poilsio, rekomenduojame rinktis Santa Eulària des Riu kurortą.

 

 

Nors Ibiza garsėja geriausiais vakarėliais, čia yra, ką aplankyti:

 

Hipių ir hipsterių turgus

 

Las Dalias Hippy Market – tai beveik tradicinis turgus, pasižymintis suvenyrų bei spalvų gausa. Vienintelis, tačiau esminis jo skirtumas nuo kitų turgaviečių - didelė "gėlių vaikų" koncentracija vienoje vietoje.

 

 

Ses Salines parkas – gamtos stebuklas

 

Tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas objektas, kuriame druskingi seklumų baseinai, nuostabūs paplūdimiai ir gražiausios smėlio kopos, apaugusios senovinais Sabina medžiais, uolos ir uolėtos pakrantės, kuriose apstu jūrinių erelių ir sakalų keleivių. Tačiau svarbiausias parko akcentas - rožinis paplūdimys Spiaggia Rosa. Jis taip saugomas, kad jį aplankyti galima tik su lydinčiu gidu. Jei šis leis iššokti iš valties ir savo rankomis paliesti koralų ir kriauklių likučių nuspalvintą pliažą, jausitės išskirtiniais, nes tokia privilegija suteikiama ne kiekvienam.

 

 

Nardymas – lyg dovana

 

Ibiza pritraukia povandeninio nardymo gerbėjus iš viso pasaulio. Kokybiški nardymo centrai, gražios įlankos ir paslaptingi urvai, saugantys sudužusių laivų nuolaužas.

 

 

Paslaptingi Can Marca urvai

 

Šiaurinėje salos pusėje Sant Miquel uoste plyti Can Marca urvai, žavintys savo senovinėmis geologinėmis formomis, kriokliais ir vandens kanalais.

 

 

Senamiestis Dal Vita

 

Ant nedidelio kalno prie jūros įsikūręs Ibizos senamiestis Dal Vita. Akmenimis grįsti keliukai, mažos kavinukės ir jaukios parduotuvėlės yra pagrindiniai akcentai, kurie leis pasimėgauti puikia atmosfera.

 

 

Santa Maria d’Eivissa katedra

 

Santa Maria d’Eivissa katedra žavi savo autentiška architektūra.Tai XIV a. pastatyta katedra ant Ibizos miesto kalno viršūnės.

 

Išvykos laivais

 

Išvykos laivais metu galėsite išnaršyti pasislėpusius urvus, paplaukioti skaidriame vandenyje bei aplankyti prie Ibizos esančią salą Formentera ir kitus įvairius kurortus. Galėsite mėgautis vaizdu pro stiklinį dugną, dienos turo pramogomis ar nepamirštamu saulėlydžiu. Grupėms taikomas plačiausias privačių kruizų Ibizoje pasirinkimas – nuo mažų valtelių iki prabangių motorinių jachtų ir burinių laivų.

 

Pramogos Ibizoje

 

Ibizoje pramogų tikrai netrūksta. Didžiausias ir garsiausias visame pasaulyje naktinis klubas Privilege (San Rafael), kuris per vakarą sutalpina net iki 10000 lankytojų. Taip pat populiarūs yra Amnezia ir Pacha naktiniai klubai, nenusileidžiantys vakarėliais ir lankytojų gausa.

 

 

Ar brangu Ibizoje? 

2017-ųjų metų duomenys

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ 0.60 € Vietinis alus (0,5 l) ~ €3.00 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €2.20
Ryžiai (1 kg) ~ 0.79 € Importinis alus (0,33 l) ~ €4.00 Benzinas (1 l) ~ €1.25
Šviesios duonos kepalas ~ €1.25 Vanduo (0,33 l) ~ €1.66  
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €7.50 Dienos pietūs ~ €15  
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €2.02 Cappuccino kava ~ €2.07  
Obuoliai (1 kg) ~ €0.79 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1,75  
Apelsinai (1 kg) ~ €0.50 McMeal Mcdonalds restorane ~ €6.50  
Pomidorai (1 kg) ~ €0.79 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €58.75  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.68    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.60    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.00    

 


 
 
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!