Išankstinės Novaturo kelionės tik nuo 149€

0
Išankstinės Novaturo kelionės tik nuo 149€

Pristatome 2017 m. „Novaturo“ vasaros atostogų sezoną. Ateinančią vasarą Jūsų laukia jau pamėgtos atostogų kryptys ir kurortai, puikūs viešbučiai, gražiausi paplūdimiai, įdomiausios ekskursijos, profesionalūs ir patikimi „Novaturo“ atstovai užsienyje.

 

  • Poilsinės vasaros kelionės kainuoja nuo 149 Eur!
  • Pradinė įmoka tik 50 Eur.
  • Mažiausios kainos garantija.
  • Akcija galioja 2016-10-11 – 2016-12-31.

 

Mažiausios kainos garantija


„Novaturas“ garantuoja, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsinę kelionę lėktuvu įsigysite už geriausią Novaturo siūlomą kainą. Mes įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu Novaturas siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.

Mažiausios kainos garantijos sąlygos:

• sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos.
• mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2016 gruodžio 31 d. įsigytoms poilsinėms kelionėms lėktuvu, aprašytoms Novaturo kataloguose „vasara 2017“ ir www.novaturas.lt.
• mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams.
• mažiausios kainos garantija galioja Novaturo pasiūloje nurodytoms kainoms.


„Auksinė galimybė keisti kelionę“:

• turistas, įsigijęs poilsinę kelionę lėktuvu į akcijos metu, vieną kartą gali keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau nei likus 14 dienų iki išvykimo.
• keičiant kelionę, kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
• keliaujančių asmenų skaičiaus bei asmenų vardų ir pavardžių keisti negalima.
• keisti kelionę galima į kitą poilsinę kelionę lėktuvu, aprašytą Novaturo kataloguose „vasara 2017“ ir mūsų puslapyje
• paslauga netaikoma pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos:
• išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos už poilsinę kelionę iškart sumokėjus tik 50 eur asmeniui (vaikui ir/ar suaugusiam) administracinį mokestį už užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą, kuris įeina į bendrą kelionės kainą. jei klientas kelionės atsisako, jo sumokėtas administracinis mokestis laikomas atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą ir turistui nėra grąžinamas turizmo paslaugų teikimo sutarties 2.2-2.3 punktuose nurodytais atvejais. likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
• išankstinio pirkimo akcijos sąlygos nebetaikomos, jei pasibaigus išankstinio pirkimo akcijos galiojimo laikotarpiui keičiama kelionė ar atitinkama turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlyga.
• išankstinių pardavimų metu kainos gali būti keičiamos. jei bus keičiamos kainos, jas keisime naktimis, todėl pateiktas kainų pasiūlymas galioja tik pateikimo dieną.

 

 

Karščiausios šio sezono naujienos – Balkanų šalys Juodkalnija ir Kroatija

 

Pirmoji naujiena – Juodkalnija – įsispraudusi tarp Europos ir Azijos, vilioja įspūdinga ir turtinga gamta, į jūrą besileidžiančiais didingais kalnais, gausiu istorijos paveldu ir vietinių svetingumu. Keliaujančius ir atostogaujančius šalyje užburs kalnų ir jūros grožis.

 

Antroji naujiena – Kroatija – gamtos grožiu tikrai nenusileidžia kaimynei Juodkalnijai. Šalis savyje talpina daugelio istorinių epochų įtaką, o dabar ji dar ir traukos taškas ieškantiems švelnaus klimato, poilsio, kultūros, architektūros. Dubrovnikas – įspūdingiausias ir vienas gražiausių ne tik Kroatijos pakrantės, bet ir visos šalies miestų.

 

Graikų salose pinasi istorija, įvairialypė įspūdinga gamta, aktyvių pramogų galimybės, unikalios maisto tradicijos, graikiškas temperamentas ir dar daug kitų įdomybių – visa tai traukia atrasti ir patirti.

 

Visą vasarą Jūsų dėmesio lauks Turkijos Antalijos ir Marmario kurortai. Čia ilsėtis, atsiplaiduoti, plaukti, tyrinėti galite su mažaisiais keliautojais, o ieškantiems aktyvių laisvalaikio pramogų – jų taip pat nestigs.

 

Bulgarijos Varnos ir Burgaso kurortuose driekiasi ilgi paplūdimiai ramiam poilsiui, nuo Juodosios jūros pučia šiltas brizas, o miestai gausūs pramogų.

 

 

 

Romantiškoje Viduržemio jūros pakrantėje atraskite spalvingąją Barseloną, pajuskite temperamentingą regiono kultūrinį gyvenimą ir įamžinkite auksinio smėlio pakrantes. Įsilieti į džiugią ispanišką nuotaiką kviečiame Maljorkoje, kur gyvenimas čia verda ištisus metus. Arba rinkitės poilsį labiausiai saulės lepinamame Andalūzijos regiono kurorte – Kosta de Almerijoje. Greičiausiai tai viena paskutinių vietų Ispanijos Viduržemio jūros pakrantėje, kur dar rasite paplūdimį tik sau.

 

Lankomiausias ir visame pasaulyje švelniu klimatu garsėjantis regionas Italijos pietuose – Kampanija - sužavės pakrantės grožiu, ryškiomis spalvomis ir jaukiais miesteliais. Sicilijos sala - Jūsų raktas į Italijos pažinimą, kur susipina istorija, menas ir grožis.

 

Pasilepinti jūros bangomis ir saulės spinduliais aukštų uolų supamoje įlankoje kviečiame į Portugaliją. O toli nuo žemynų krantų pasislėpusioje Madeiros saloje Jūsų akis džiugins nuostabi gamta, egzotinės įvairiaspalvės gėlės, didžiulės mėlyno Atlanto vandens skalaujamos uolos ir kvapą gniaužia įspūdingi skardžiai.

 

Kontrastingajame Maroke pamatysite ir beribę Sacharos dykumą, ir snieguotas Atlaso kalnų viršūnes. Hurgadoje kviečiame grožėtis nepaprastai spalvingu jūros gyvenimu ištisus metus.

 

Kviečiame planuoti savo vasaros įspūdžius jau dabar - spauskite čia

 


Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
novaturas, kelioniu pardavimai, isankstiniai pardavimai, nuolaidos, poilsines keliones

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!